• čištění koberců - koberec před čištěním zbavíme všech pevných nečistot vysátím, silně znečištěná místa si ručně předčistíme kartáčem a po té čistíme pomocí extraktoru Karcher a silného saponátu s více jak 90% biologickou odbouratelností. Čištění koberců od nás, končí tehdy, když je koberec opravdu čistý. Během každého čištění z koberce vysajeme maximální možné množství zbytkové vody a vlhkosti pro lepší dosychání. Každý vyčištěný koberec, decentně provoníme vůní.
 • čištění sedacích souprav (látka, kůže- k čištění čalounění používáme kvalitní a silný saponát s více jak 90% biologickou odbouratelností, extraktor Karcher. V případě silného znečištění si sedací soupravu (čalouněný nábytek) ručně předčistíme kartáčem odstraňovačem skvrn. Postup čištění opakujeme, až do úplného vyčištění. Během každého čištění vysajeme maximální množství zbytkové vlhkosti pro lepší dosychání. Každou sedací soupravu po vyčištění decentně provoníme vůní.
 • čištění kůže - kůži čistíme šetrnými a kvalitními prostředky a kartáči určenými k čištění kůže. po vyčištění kůži otřeme, necháme doschnout a po té naimpregnujeme, aby byla chráněná.
 • čištění firemních vozů - osobní a menší užitkové automobily čistíme v našich prostorech v Ústí nad Labem, větší užitkové, nákladní vozy a tahače čistíme u zákazníka . Každý automobil předáváme zákazníkovi čistý, decentně provoněný a samozřejmě suchý (při čištění v našich prostorech), aby byl připraven k okamžitému použití.
  Vyčištěné automobily předáváme druhý den ráno, pokud není domluveno jinak.
  Samozřejmě víme, že firemní automobily jsou často velmi vytížené, přebíráme je i v odpoledních hodinách. Pokud se k nám automobil dostane odpoledne, vyčistíme jej a ráno bude připraven k vyzvednutí.
  Kompletní čištění interiéru vozu obsahuje:
  vysátí vozu, tepování sedaček, koberců a všech čalouněných častí interiéru, čištění a impregnace plastových částí, čištění zádveří, čištění vnitřní strany skel, sušení vysoušeči, decentní provonění vůní.

Čištění koberců